18 - 08 - 2017
Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 37 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Kalpi  Δύο είναι οι συνδυασμοί που θα διεκδικήσουν την ψήφο των Αργιθεατών, για το Δήμο Αργιθέας, στις Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014.

  Οι συνδυασμοί με αλφαβητική σειρά είναι:
 ΑΡΓΙΘΕΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ με υποψήφιο Δήμαρχο τον Γεώργιο Χασιώτη του Κωνσταντίνου
 ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΓΙΘΕΑ με υποψήφιο Δήμαρχο τον Λάμπρο Τσιβόλα του Γεωργίου

Αναλυτικά οι υποψήφιοι των συνδυασμών είναι:

Όνομα Συνδυασμού: «ΑΡΓΙΘΕΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

Υποψήφιος Δήμαρχος

Γεώργιος Χασιώτης του Κωνσταντίνου

Εκλογική περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.   Αργυρός Ευάγγελος του Παύλου

2.   Καραούλης Παναγιώτης του Δημητρίου

3.   Κίσσας Σωτήριος του Δημητρίου

4.   Μαρούλη Γλυκερία του Κωνσταντίνου

5.   Νασιώκα Ελένη του Αποστόλου

6.   Τσιαπραΐλης Ιάσσων του Ηλία

 

Εκλογική περιφέρεια Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.   Γραμμένου Παναγιώτα του Στυλιανού

2.   Καναβός Βασίλειος του Κωνσταντίνου

3.   Καυκιά Βασιλική του Παύλου

4.   Κορλός Λάμπρος του Αλεξάνδρου

5.   Κουτσοχρήστος  Ευάγγελος του Ιωάννη

6.   Κραμποκούκης Ηλίας του Γεωργίου

7.   Μπακογιάννης Θεοφάνης του Δημοσθένη

8.   Μπαλάνου Μαρία του Ιωάννη

9.   Μπαλάσκα Δήμητρα του Νικολάου

10. Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος του Ηλία

11. Παπαδήμας Κωνσταντίνος του Θωμά

12. Ραμιώτης Δημήτριος του Αναστασίου

13. Στούμπος Λεωνίδας του Κωνσταντίνου

14. Τσιούμας Φώτιος του Δημητρίου

15. Τσιούνης Απόστολος του Γεωργίου

  

Εκλογική περιφέρεια Αχελώου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.   Καρανίκας Βασίλειος του Παναγιώτη

2.   Κολοκοτρώνης Ηλίας του Χρήστου

3.   Κολομπάτσου Δημητρούλα του Κωνσταντίνου

4.   Λαμπρακάκη Μαρίνα του Δημητρίου

5.   Μπαμπάτσικος Ιωάννης του Βασιλείου

6.   Μπαρούτας Φώτιος του Ηλία

7.   Πολύζος Παναγιώτης του Ηλία

8.   Σακελλάρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

9.   Τσιάκαλος Αναστάσιος του Βασιλείου

10. Τσιάκαλος Παναγιώτης του Παύλου

 

 Τοπική Κοινότητα Ανθηρού

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 1. Ευαγγέλου Αναστάσιος του Δημητρίου

 2. Κοτσώνη Αικατερίνη του Γεωργίου

3. Κωφού Γλυκερία του Λάμπρου

4. Παπαδήμας Γρηγόριος του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Αργιθέας

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Κωτσού Κωνστάντω του Γεωργίου

2. Πατσιαούρας Ηλίας του Ευαγγέλου

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Μπαμπάτσικος Πέτρος του Ηλία

 

Τοπική Κοινότητα Βλασίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Νακόπουλος Βασίλειος του Πέτρου

 

Τοπική Κοινότητα Βραγκιανών

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Θώδης Αθανάσιος του Δημητρίου

2. Καραγιάννης Ευάγγελος του Ελευθερίου

3. Μαργαρίτης Βάϊος του Γεωργίου

4. Μυγδανάλευρου Μαριάννα του Δημητρίου

 

 Τοπική Κοινότητα Ελληνικών

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Καραχάλιος Δημήτριος του Νικολάου

2. Ράπτη Αλεξία του Οδυσσέα

3. Ράπτης Ευάγγελος του Αριστοτέλη

4. Τασιά Καίτη του Σπυρίδωνα

 

Τοπική Κοινότητα Θερινού

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Γιαβρούτας Κωνσταντίνος του Βασιλείου

2. Κοτσώνης Περικλής του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Καλής Κώμης

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Παράσχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

2. Σχιζοδήμου Νίκη του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Καρυάς

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Ζουμπορλής Χρήστος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Καταφυλλίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Στεργίου Γεώργιος του Κωνσταντίνου

2. Τσιάκαλος Στυλιανός του Χρύσανθου

3. Τσιάκαλου Ελένη του Βασιλείου

4. Τσιούβας Θωμάς του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Μαράθου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Νικολάου Παναγιώτης του Λαζάρου

  

Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Ζουμπουρλής Ηλίας του Στεφάνου

 

Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Κίσσας Γεώργιος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Πούπης Δημήτριος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάδας

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Σιαλμάς Λάμπρος του Κωνσταντίνου 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Όνομα Συνδυασμού: «ΕΝΙΑΙΑ ΑΡΓΙΘΕΑ»

Υποψήφιος Δήμαρχος

Λάμπρος Τσιβόλας του Γεωργίου

Εκλογική περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. Αργυρός Γεώργιος του Στυλιανού 

2. Βασιλός Δημήτριος του Ηλία

3. Ζιώγας Παναγιώτης του Ευσταθίου

4. Κορλού Όλγα του Βασιλείου

5. Μακρυγιάννη Αρετή του Βασιλείου

6. Παλαμάς Γεώργιος του Ευαγγέλου

7. Στεργίου Βασίλειος του Ανδρέα

8. Τουραλιά Ζαχαρούλα του Θεοδώρου

9. Τουραλιάς Νικόλαος του Παναγιώτη

 

Εκλογική περιφέρεια Αργιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. Αποστόλου Αλεξάνδρα του Δημητρίου 

2. Αρκούδα Στυλιανή του Βασιλείου

3. Γάλλος Δημήτριος του Βασιλείου

4. Δασκάλου Μαρία του Νικολάου

5. Θεοδωράκης Αθανάσιος του Θωμά

6. Θεοδωράκης Βασίλειος του Χρύσανθου

7. Καναβός Αργύριος του Γεωργίου

8. Κατσιάνης Γεώργιος του Βασιλείου

9. Κλάρας Ηλίας του Βασιλείου

10. Κοταβές Νικόλαος του Χρήστου

11. Κραμποκούκης Δημήτριος του Θωμά

12. Κωφός Αθανάσιος του Ναπολέοντος

13. Κωφός Ιωάννης του Κωνσταντίνου

14. Σέμπρος Απόστολος του Ανδρέα

15. Τασιάς Βασίλειος του Δημητρίου

 

Εκλογική περιφέρεια Αχελώου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. Καμζέλης Σωτήριος του Φωτίου 

2. Καπούλα Ευαγγελή (Λίνα) του Κωνσταντίνου

3. Καραγεώργος Αθανάσιος του Γεωργίου

4. Κουσιωρής Δημήτριος του Χρήστου

5. Μαρτζιώκας Ανδρέας του Νικολάου

6. Μπαμπάτσικος Βασίλειος του Ηλία

7. Παναγιώτου Σωτήριος του Παύλου

8. Παπακώστας Δημήτριος του Κωνσταντίνου

9. Παππά Καλλιρόη του Λάμπρου

10. Τσιάκαλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Ανθηρού

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Κλάρας Δημοσθένης του Παναγιώτη 

2. Κοθώνας Κωνσταντίνος του Φωτίου

3. Κωτής Γεώργιος του Ευαγγέλου

4. Ρίζου Γεωργία του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Αργιθέας

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Καλλιώρας Κωνσταντίνος του Γεωργίου

2. Μπρέλλας Ανδρέας του Παναγιώτη

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Παναγιώτου Ηλίας του Νικολάου

2. Πινακούλα Ασημούλα του Δημοσθένη

3. Τσιβόλας Κοσμάς του Φωτίου

4. Τσιρογιάννης Βασίλειος του Αργυρίου

 

Τοπική Κοινότητα Βλασίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

 1. Μπέης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 

2. Νάκος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Βραγκιανών

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Καμζέλης Βασίλειος του Ηλία 

2. Παπακώστα Ελισσάβετ (Έλσα) του Κωνσταντίνου

3. Χατζής Βασίλειος του Γεωργίου

4. Στρατίκη Βασιλική του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου

 Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Λαμπέρης Αθανάσιος του Χρήστου

2. Μπούρμπουλας Απόστολος του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Ελληνικών

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Γώγου Ευδοκία του Βασιλείου 

2. Καραούλης Λεωνίδας του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Θερινού

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Ρούπας Γεώργιος του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Καρυάς

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Κατσίκης Βασσαρίων του Κωνσταντίνου 

2. Μπαλάνου Δήμητρα του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Καταφυλλίου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

1. Γάτσιας Κωνσταντίνος του Βασιλείου 

2. Κατσινούλα Φαίδρα του Βασιλείου

3. Νάνος Βάιος του Σεραφείμ

4. Φρύδας Νικόλαος του Σωτηρίου

 

Τοπική Κοινότητα Κουμπουριανών

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Γραββάνης Δημήτριος του Νικολάου

2. Μανίκας Ιωάννης του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Λεοντίτου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Ζάγκας Αθανάσιος του Γεωργίου

2. Μακρυγιάννης Ιωάννης του Δημητρίου

  

Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου

 Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

 1. Θάνος Γεώργιος του Αθανασίου

 2. Θάνος Ηλίας του Χρυσοστόμου

 

Τοπική Κοινότητα Πετρίλου

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι

 1. Βασιλακάκος Παναγιώτης του Βασιλείου

 2. Βασιλός Στέφανος του Αριστοτέλη

3. Ντζιαχρήστα (Καμπούρη) Χρυσούλα του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Γυφτογιάννη Ελπινίκη του Βασιλείου

 

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

2. Μπαρμπαρούσης Σπυρίδων του Αποστόλη 

3. Ρίνης Βασίλειος του Θεοφάνη

 

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάδας

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

1. Αντωνίου Λάμπρος του Αποστόλου

2. Φλώτσιος Ιωάννης του Κωνσταντίνου

 

Τοπική Κοινότητα Φουντωτού

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας 

1. Θέου Αγγελική του Ηλία 

2. Μακρυγιάννης Γεώργιος του Αποστόλου

Οι υποψήφιοι περιφερειάρχες για τη Θεσσαλία είναι:

1. Αγοραστός Κωνσταντίνος

2. Διώτη Ηρώ

3. Ηλιόπουλος Παναγιώτης

4. Μπούτας Ευάγγελος 

5. Ντούρος Ευστάθιος

6. Πουτσιάκας Νικόλαος

7. Τσιλιμίγκας Νικόλαος

8. Χρυσοβελώνη Μαρίνα

Ο καιρός στο Καταφύλλι
Σελίδες μελών
Τυχαία εικόνα
phoca_thumb_l_021_DSC_0453.jpg
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Εκλογές 2010
Τελευταία άρθρα
Δημοφιλή άρθρα