ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Άρνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΖΑΧΟΥ-ΡΟΥΒΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΙΟΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΦΑΛΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΕΝΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΝΤΟΤΣΙΑ - ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΣΕΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΡΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΙΚΗ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
- ΓΚΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΘΕΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΪΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑ - ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
- ΚΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΟΥΣΚΟΥΛΑ - ΜΠΕΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
- ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΛΑΠΠΑ - ΜΠΟΥΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΞΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ
- ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΣΙΑΛΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΧΑΛΑΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΗΛΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
- ΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Άρνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΤΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΨΑΛΗ - ΧΑΤΖΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
- ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΘΕΟΥ - ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΛΕΙΦΤΗΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΝΤΗΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΕΡΒΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΠΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ
- ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΜΠΙΤΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΥΓΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
- ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΡΑΓΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
- ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Εκλογική Περιφέρεια Άρνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΟΥΛΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΧΑΣΙΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΟΛΟΒΟΥ – ΤΣΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΝΤΟΤΣΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
- ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
- ΚΩΣΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
- ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
- ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΑΡΑΜΠΟΤΖΑΚΙΔΟΥ - ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΑΦΑΣΗ - ΔΕΔΙΛΙΑΡΗ ΘΩΜΑΗ (ΘΩΜΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ - ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΠΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΦΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
- ΒΑΣΔΕΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΩΜΑ
- ΚΟΥΤΣΟΜΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΡΙΣΤΕΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
- ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους
Δημοτική Ενότητα Άρνης
Τοπική Κοινότητα Ερμητσίου
- ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΝΙΑΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Κυψέλης
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΒΟΥΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΝΤΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
- ΣΚΟΥΡΑ – ΛΟΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΥΡΩΝΑ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
- ΝΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ
- ΣΥΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΓΚΙΤΖΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΚΑΤΕΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
- ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΝΤΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΙΟΥ
- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΣΜΕΤΗ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΣΠΑΝΙΑ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΛΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ - ΣΠΑΝΙΑ ΛΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΟΥΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Πύργου Κιερίου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΜΠΕΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
- ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΙΝΟΥ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
- ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΤΣΙΑΡΑ – ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ
- ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Μενελαϊδας
Τοπική Κοινότητα Αηδονοχωρίου
- ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Βαθυλάκκου
- ΡΩΜΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΡΩΜΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Θραψιμίου
- ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Κέδρου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΕΧΑΓΙΑ – ΝΤΖΑΜΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΛΑΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
- ΣΠΥΡΙΔΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΚΕΔΡΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΘΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΟΜΠΕΡΤ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
- ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
- ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΜΠΡΙΑΝΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Λουτροπηγής
Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΣΜΟΚΟΒΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
- ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΟΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΣΠΥΡΙΔΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΤΣΙΑΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Β. Τον συνδυασμό «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΟΚΟΒΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΣΙΦΑ – ΚΑΛΟΤΥΧΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΩΣΤΗ – ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
- ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
Τοπική Κοινότητα Λουτρού
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΤΣΕΛΙΟΥ – ΜΠΡΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΤΑΜΠΑΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΧΑΡΟΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ
Δημοτική Ενότητα Ρεντίνας
Τοπική Κοινότητα Ρεντίνας
- ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
- ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
Δημοτική Ενότητα Σοφάδων
Δημοτική Κοινότητα Σοφάδων
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΚΕΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΠΑΤΡΑ - ΣΥΡΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
- ΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΣΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΤΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΤΟΥΛΑΚΗ - ΓΚΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
- ΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΒΛΟΝΤΖΟΥ – ΤΣΕΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΒΑΪΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΑΠΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
- ΝΙΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
- ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΣΚΡΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ - ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΠΟΥΝΙΑ - ΤΣΑΝΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΣΤΕΡΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΤΣΑΜΠΑΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Αγίου Βησσαρίου
- ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Αμπέλου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
- ΤΣΑΜΠΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΑΜΠΕΛΟΥ) και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΜΠΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ. ΘΩΜΑ
- ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΩΜΑ
- ΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
- ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΡΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Τοπική Κοινότητα Ανωγείου
- ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
- ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Τοπική Κοινότητα Γεφυρίων
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
- ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΧΡΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΚΟΥΡΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΑΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
- ΚΟΝΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Τοπική Κοινότητα Δασοχωρίου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΖΑΪΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΪΟΥ
- ΚΟΥΚΟΛΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
- ΚΟΥΜΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΒΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
- ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
Τοπική Κοινότητα Καππαδοκικού
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΚΑΛΑΠΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ -ΤΟΥΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΑΣΗΜΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
- ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
- ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΚΟΥΔΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
- ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ
- ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Τοπική Κοινότητα Καρποχωρίου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΖΑΒΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΖΑΧΑΡΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
- ΚΑΪΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΕΣΙΑΚΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΝΤΟΥΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΛΙΑ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΔΑΥΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΖΑΒΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΪΟΥ
- ΤΕΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Μασχολουρίου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΘΩΜΑ
- ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
- ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΣΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΤΣΙΩΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΚΟΚΚΑ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΚΟΥΚΟΥΛΗ - ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ
- ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Μαυραχάδων
Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
- ΠΙΠΕΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
- ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
- ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
- ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
- ΧΑΡΟΒΑ - ΧΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Μελισσοχωρίου
- ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
- ΠΛΑΚΙΑΣ ΒΑΪΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΠΛΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
Τοπική Κοινότητα Πασχαλίτσας
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΚΑΛΠΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
- ΜΑΚΡΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΪΟΥ
- ΣΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Τοπική Κοινότητα Φιλίας
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΚΟΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
- ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΛΙΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΞΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
- ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
- ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΡΑΝΤΖΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΑΡΒΙΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΓΚΑΛΜΠΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
- ΦΡΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Δημοτική Ενότητα Ταμασίου
Τοπική Κοινότητα Ανάβρας
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
- ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
- ΛΑΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΠΑΡΑΛΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
- ΠΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ
- ΞΗΝΤΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
- ΣΑΞΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Τοπική Κοινότητα Ασημοχωρίου
- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
- ΜΠΕΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
Τοπική Κοινότητα Αχλαδέας
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:
- ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
- ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
- ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ
- ΚΙΣΣΑ - ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΣΟΥΛΕΜΕΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΤΣΙΛΙΩΝΗ - ΜΟΣΧΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
Τοπική Κοινότητα Γραμματικού
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΑ
- ΚΟΥΚΟΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
- ΧΙΟΚΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
- ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Τοπική Κοινότητα Κτιμένης
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- ΚΟΝΤΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΛΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΠΑΠΑΠΟΥΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
- ΣΕΪΝΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ
- ΣΚΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
- ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
- ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
- ΠΛΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΝΗ - ΤΣΙΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Λεονταρίου
Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
- ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
- ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
- ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΒΑΡΣΑΜΗ ΦΑΝΗ συζ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΚΟΥΜΠΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ συζ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
- ΣΕΪΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας
- ΓΚΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
- ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
- ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
- ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΦΑΙΔΩΝΑ
- ΣΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ: