Ela na paiksoume

Koumpouriana

13 - 08 - 2022
Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 178 guests και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Άρνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΖΑΧΟΥ-ΡΟΥΒΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΟΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΦΑΛΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΕΝΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΝΤΟΤΣΙΑ - ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΕΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΡΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΙΚΗ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  3. ΓΚΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΘΕΟΓΙΑΝΝΗ - ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΪΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑ - ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  11. ΚΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΚΟΥΣΚΟΥΛΑ - ΜΠΕΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΛΑΠΠΑ - ΜΠΟΥΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  16. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  17. ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΞΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ
  20. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΤΣΙΑΛΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  22. ΧΑΛΑΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  23. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΗΛΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

 

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Άρνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΤΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΨΑΛΗ - ΧΑΤΖΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΘΕΟΥ - ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΙΦΤΗΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΝΤΗΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΕΡΒΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΠΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ
  9. ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΜΠΙΤΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΜΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΥΓΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
  14. ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΤΡΑΓΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΣΚΑΡΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Άρνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΥΛΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΣΙΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μενελαϊδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΛΟΒΟΥ – ΤΣΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΤΟΤΣΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΚΩΣΤΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σοφάδων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΚΑΡΑΜΠΟΤΖΑΚΙΔΟΥ - ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΦΑΣΗ - ΔΕΔΙΛΙΑΡΗ ΘΩΜΑΗ (ΘΩΜΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  13. ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  15. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ - ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  16. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  17. ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  18. ΠΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  23. ΦΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ταμασίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΔΕΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΥΤΣΟΜΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΡΙΣΤΕΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Άρνης

Τοπική Κοινότητα Ερμητσίου

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΝΙΑΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κυψέλης

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΒΟΥΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΝΤΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  6. ΣΚΟΥΡΑ – ΛΟΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΥΡΩΝΑ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΝΟΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ
  7. ΣΥΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ματαράγκας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΙΤΖΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΤΕΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΝΤΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΣΜΕΤΗ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΠΑΝΙΑ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΛΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ - ΣΠΑΝΙΑ ΛΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΟΥΣΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πύργου Κιερίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΕΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΙΝΟΥ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  3. ΤΙΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΤΣΙΑΡΑ – ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑ ΒΑΪΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μενελαϊδας

Τοπική Κοινότητα Αηδονοχωρίου

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βαθυλάκκου

  1. ΡΩΜΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΡΩΜΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Θραψιμίου

  1. ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κέδρου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΕΧΑΓΙΑ – ΝΤΖΑΜΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΛΑΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  6. ΣΠΥΡΙΔΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΚΕΔΡΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΘΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΟΜΠΕΡΤ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΠΡΙΑΝΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λουτροπηγής

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΣΜΟΚΟΒΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  5. ΣΠΥΡΙΔΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΤΣΙΑΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΟΚΟΒΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΦΑ – ΚΑΛΟΤΥΧΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΗ – ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  6. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Λουτρού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΥΛΟΥΚΥΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΕΛΙΟΥ – ΜΠΡΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΤΑΜΠΑΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΧΑΡΟΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Ρεντίνας

Τοπική Κοινότητα Ρεντίνας

  1. ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Δημοτική Ενότητα Σοφάδων

Δημοτική Κοινότητα Σοφάδων

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΕΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΤΡΑ - ΣΥΡΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  6. ΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΣΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΤΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΤΟΥΛΑΚΗ - ΓΚΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
  11. ΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΛΟΝΤΖΟΥ – ΤΣΕΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΒΑΪΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΠΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΝΙΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
  7. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΣΚΡΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ - ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής

 Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΟΥΝΙΑ - ΤΣΑΝΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΣΤΕΡΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΤΣΑΜΠΑΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βησσαρίου

  1. ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμπέλου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΤΣΑΜΠΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΑΜΠΕΛΟΥ) και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΜΠΑΖΙΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ. ΘΩΜΑ
  3. ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

 Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΡΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ανωγείου

  1. ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  2. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γεφυρίων

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  2. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΧΡΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΥΡΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΑΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΛΕΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΚΟΝΤΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δασοχωρίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΑΪΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΛΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΜΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  7. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Καππαδοκικού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΚΑΛΑΠΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ -ΤΟΥΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΑΣΗΜΟΥΛΑ) του ΣΥΜΕΩΝ
  4. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  5. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΟΥΔΑΛΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΕΛΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ
  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρποχωρίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΒΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΧΑΡΗ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΚΑΪΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  5. ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΕΣΙΑΚΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  7. ΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΝΤΟΥΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΗΛΙΑ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΑΥΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΑΒΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΖΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΖΑΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  7. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΤΕΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μασχολουρίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  4. ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΤΣΙΩΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΟΚΚΑ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΚΟΥΛΗ - ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαυραχάδων

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΥΡΑΧΑΔΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  4. ΠΙΠΕΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
  6. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
  5. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  6. ΧΑΡΟΒΑ - ΧΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μελισσοχωρίου

  1. ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΛΑΚΙΑΣ ΒΑΪΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΛΑΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πασχαλίτσας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΠΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΣΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φιλίας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΟΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΙΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  4. ΞΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΡΑΝΤΖΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΒΙΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΚΑΛΜΠΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΦΡΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ταμασίου

Τοπική Κοινότητα Ανάβρας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΛΑΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΡΑΛΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  5. ΠΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ
  2. ΞΗΝΤΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΣΑΞΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  7. ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Τοπική Κοινότητα Ασημοχωρίου

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΠΕΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Τοπική Κοινότητα Αχλαδέας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  2. ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΚΑΚΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ
  4. ΚΙΣΣΑ - ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΟΥΛΕΜΕΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΛΙΩΝΗ - ΜΟΣΧΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Τοπική Κοινότητα Γραμματικού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΚΟΥΚΟΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ
  6. ΧΙΟΚΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κτιμένης

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΛΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  6. ΠΑΠΑΠΟΥΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  7. ΣΕΪΝΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΗΛΙΑ
  8. ΣΚΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΠΛΟΥΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΝΗ - ΤΣΙΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λεονταρίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ» (ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΦΑΝΗ συζ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΜΠΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ συζ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΕΪΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΠΑΝΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΦΑΙΔΩΝΑ
  5. ΣΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΤΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΚΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΜΟΥΡΑΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΑΪΚ
  10. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΥΜΑΧΟΥ
  11. ΠΡΑΠΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  12. ΡΑΓΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  14. ΣΑΚΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΣΙΜΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  16. ΣΤΑΘΗ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΤΖΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΤΣΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΦΙΡΦΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  20. ΧΑΛΑΤΣΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  21. ΨΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΠΕΚΙΑΡΗ - ΤΣΙΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΡΟΥΓΚΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ
  2. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΘΩΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  6. ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΙΩΤΑ ΧΡΥΣΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΕΣΚΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΕΔΜΟΝΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  9. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΜΙΧΑΛΟΥ - ΤΣΕΡΕΠΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  14. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  15. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  20. ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΤΖΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  22. ΦΙΦΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΨΥΧΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ-ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΛΑΝΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  9. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΦΑΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΚΑΡΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥΘΩΜΑ
  4. ΛΙΑΧΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  6. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  8. ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΑΛΑΝΗ - ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΓΕΛΑΔΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ - ΔΗΜΟΥΛΑ ΤAΤΙΑΝΑ (ΤΑΤΙ) ΤΟΥ ΑΡΑΪΚ
  11. ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΜΠΑΝΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  13. ΜΠΑΝΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΜΠΙΝΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΝΑΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  16. ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕA
  17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  18. ΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  19. ΤΖΙΩΤΑ - ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΤΙΝΟΥ - ΚΗΡΥΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  21. ΤΣΙΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΦΟΥΝΤΑ - ΚΥΡΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΜΠΟΥΣΔΡΑ - ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  9. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1
  11. ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΓΙΩΤΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗ - ΔΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΚΟΝΤΟΒΑΪΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  7. ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΛΙΑΜΟΥΡΔΑ - ΝΤΡΑΧΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΛΙΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Παλαμά

Δημοτική Κοινότητα Παλαμά

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΟΥΛΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΠΡΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  6. ΤΖΙΒΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΧΑΛΒΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΑΓΑΝΑ - ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΟΥΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΤΙΚΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΥΛΑ - ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΛΙΑΜΠΟΥ ΡΟΪΔΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΙΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  8. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ - ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  10. .ΤΣΙΓΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βλοχού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΤΑΒΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΛΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΤΣΙΑΒΟΣ ΖΗΚΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  5. ΤΣΙΩΝΑ - ΡΑΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γοργοβιτών

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
  2. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ
  3. ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΣΙΔΕΡΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΓΟΡΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΑΜΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ - ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΜΠΕΝΙΟΥΔΑΚΗ - ΚΟΥΠΡΙΤΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλυβακίων

Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοσκινά

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΚΟΣΚΙΝΑ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΣΧΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗ - ΠΑΤΣΙΑΛΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΕΛΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  3. ΡΑΓΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Μάρκου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» και έμβλημα τις λέξεις: νέα πορεία, ανεξάρτητη ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΛΑΜΑ, ενώ στα αριστερά υπάρχει παράσταση πέντε γραμμών, με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΜΠΕΝΕΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΝΤΑΦΕΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΑΘΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Μεταμορφώσεως

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΩΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΙΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  3. ΝΤΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΗΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σελλάνων

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδος

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΕΞΑΡΧΟΥ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλογριανών

 Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
  5. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαραθέας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΡΑΝΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΑΡΝΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
  5. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΙΑΧΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πεδινού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ
  3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΜΠΑΪΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  6. ΠΑΠΑ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΡΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  3. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΙΝΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Προαστίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΕΜΟΥ - ΚΡΙΚΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΚΑΛΙΑΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  4. ΚΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΤΥΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  8. ΦΙΛΟΥ ΘΩΜΑΪΤΣΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φύλλου Τοπική Κοινότητα Αστρίτσης

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ιτέας

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΙΤΕΑΣ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΜΠΕΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΑΝΙΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΛΥΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΧΟΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΛΠΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΝΤΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΡΙΖΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λεύκης

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΓΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ορφανών

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΛΙΑΜΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  8. ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  7. ΤΖΙΒΕΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πετρίνου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΖΟΡΜΠΑ - ΚΟΡΔΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΟΥΤΣΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΑΚΑΒΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Συκεών

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φύλλου

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΦΥΛΛΟΥ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΖΕΡΒΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  3. ΖΗΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΛΕΟΜΕΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΩΤΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΜΟΡΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΛΩΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΣΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  3. ΠΥΚΝΗ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  4. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΡΙΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

ΝΤΟΥΡΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(Υποψήφια Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΛΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΙΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ - ΣΕΡΙΦΗ ΑΝΝΑ - ΝΑΥΣΙΚΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
  4. ΓΚΑΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  7. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΡΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  13. ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  14. ΝΤΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΠΑΓΚΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΗ) του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  16. ΠΑΠΠΑ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΠΑΠΠΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  18. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΣΚΡΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  20. ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΑΡΑΒΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  22. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΡΧΟΝΤΗ
  5. ΚΟΦΦΑ ΧΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΑΔΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  7. ΝΤΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΙΑΔΗ
  9. ΠΑΥΛΟΥ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΡΕΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  11. ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΣΤΕΦΑΝΗ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΩΜΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  2. ΚΑΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΕΡΤΙΚΑ ΖΩΗ ΣYZ. ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  5. ΧΑΛΑΤΣΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΓΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΖΟΡΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΚΑΡΑΛΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥ
  11. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΛΑΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΤΕΤΑΓΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΣΥΖ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΤΟΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  16. ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪ ΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ
  3. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΜΠΟΥΡΤΟΥΒΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ου ΛΕΩΝΙΔΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ - ΦΑΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΗΝΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΜΑΤΡΑΚΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΒΑΪΟΥ
  9. ΠΛΑΚΙΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  10. ΣΔΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  11. ΤΕΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΪΟΥ
  14. ΤΡΙΜΜΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  16. ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΤΣΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα ΠΑΜΙΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΛΗΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΔΕΔΕ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΝΙΚΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΡΕΝΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
  2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΚΩΤΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΤΑΥΡΟΥ - ΚΥΡΓΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΓΚΙΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ - ΖΗΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ
  7. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  10. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΜΠΟΥΓΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΠΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  16. ΠΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΡΟΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  19. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΤΣΙΟΥΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ - ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΡΧΟΝΤΗ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΒΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  9. ΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΡΟΥΣΣΑ - ΜΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  12. ΨΑΡΡΗ - ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

(Υποψήφια Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΑΝΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΖΑΡΝΑΚΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΘΩΜΑΗ (ΘΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΤΣΩΝΗ ΜΥΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΜΑΛΑΜΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  11. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ) του ΗΛΙΑ
  13. ΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  14. ΤΡΙΜΜΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα ΠΑΜΙΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ
  2. ΚΑΡΡΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΙΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΟΔΕΣΤΟΥ
  8. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ακακίου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  2. ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ελληνοπύργου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΜΗΝΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΝΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ» (ΚΑΝΑΛΙΩΝ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΣΔΡΟΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΕΚΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  4. ΤΣΙΠΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καππά

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΦΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΩΝΟΣ
  2. ΨΑΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λοξάδας

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΑΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  3. ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πύργου Ιθώμης

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΦΑΝΑΡΙΟΥ

Τον συνδυασμό «ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΣΜΥΡΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΦΑΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΧΑΡΜΑΤΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΔΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μουζακίου

Τοπική Κοινότητα Μαυρομματίου

Α. Τον συνδυασμό «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΠΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ
  8. ΣΔΡΑΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΠΕΣΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΛΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΧΟΥΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μουζακίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΑΖΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  5. ΣΚΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «Μαζί αλλάζουμε τον Τόπο μας» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  3. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΤΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΦΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΜΟΥΖΑΚΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΡΑΚΟΥ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΩΜΑ-ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ
  6. ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ- ΖΙΩΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΛΑΚΙΑ ΑΡΕΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΦΑΣΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βατσουνιάς

 Α. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΖΑΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΓΡΑΦΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΓΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γελάνθης

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΛΑΝΘΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΜΠΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΡΑΪΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΕΛΑΝΘΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  5. ΤΣΙΟΜΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΑΝΤΟΥΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΜΠΑΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΒΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΡΙΜΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δρακότρυπας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ - ΣΚΛΑΤΑΙΝΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ-ΧΑΡΙΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  7. ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΛΕΙΩ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΗΛΙΑ
  4. ΠΑΛΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ελληνοκάστρου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Κρυοπηγής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευριπίδη
  4. ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΝΩΛΗ

Τοπική Κοινότητα Λαζαρίνας

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΜΑΚΗ-ΠΑΝΤΕΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  4. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  6. ΦΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «Η ΛΑΖΑΡΙΝΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΡΕΒΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΠΑΛΚΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΜΠΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαγουλίτσας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΟΔΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΛΕΝΤΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΟΡΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΤΣΙΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΤΣΙΑΝΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΧΟΛΕΒΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΟΥΛΟΥΧΕΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΛΕΝΤΖΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ - ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  7. ΣΕΦΕΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Οξυάς

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΞΥΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
  4. ΤΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΧΑΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΟΞΥΑ: ΧΩΡΙΟ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΕΡΙΦΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  6. ΧΑΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πευκοφύτου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πορτής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΤΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Τοπική Κοινότητα Αγναντερού

 Α. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΑΡΧΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΜΑΞΑ ΖΩΪΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΠΙΧΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΤΟΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΖΗΝΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟΣ ΟΡΙΖΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  8. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΜΑΞΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΪΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  7. ΤΗΛΙΑ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Τοπική Κοινότητα Κρανέας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΟΠΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΡΑΝΕΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ
  3. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ του ΘΩΜΑ
  5. ΜΠΑΧΛΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΥ
  6. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΜΑ ΑΓΡΟΤΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΜΕΣΙΑΚΑΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαγούλας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΝΕΣΤΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΑΠΠΑ-ΑΡΓΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΩΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  8. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  4. ΖΑΡΖΑΝΗ-ΜΑΓΓΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  7. ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΤΟΥΡΛΟΥΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ
  3. ΡΕΤΖΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΡΕΤΖΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΟΥΛΑΝΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Ριζοβουνίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  7. ΣΠΑΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΤΖΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ - ΦΑΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  6. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

Ο καιρός στο Καταφύλλι
Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια
Δήμος Αργιθέας
Εθνικές εκλογές Ιουλίου 2019
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα