s70 smart

Koumpouriana

Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 144 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Ela na paiksoume

ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΟΛΟΚΥΘΑ - ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΛΚΙΣΤΗ του ΘΩΜΑ
  3. ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΚΑΝΤΕΡΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΙΟΥΡΤΟΥ ΒΑΪΑ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΒΔΕΛΛΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΒΛΑΧΑΚΗ ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΓΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  9. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗ - ΠΑΤΡΑ ΒΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΚΟΡΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΛΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  17. ΜΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  19. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ - ΦΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ
  24. ΝΤΟΒΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  25. ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  27. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΠΑΡΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  30. ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΣΙΔΕΡΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  32. ΣΚΟΡΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΤΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  35. ΤΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  36. ΤΟΛΙΑ - ΘΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  37. ΤΣΙΡΕΠΑ - ΤΣΕΛΙΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  38. ΤΣΙΤΟΥ - ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ
  39. ΨΗΜΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  3. ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΡΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΚΟΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΪΟΥ
  3. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΟΥΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΕΦΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΟΛΟΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΜΠΡΑΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΓΑΛΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΟΡΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΕΥΘΥΜΙΑΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  11. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  12. ΖΑΧΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΚΑΜΠΙΤΣΑ - ΝΤΑΝΤΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΥΡΑ) του ΘΩΜΑ
  15. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΗ) του ΑΝΔΡΕΑ
  17. ΚΟΥΠΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  18. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  19. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  20. ΚΥΡΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΚΩΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  22. ΛΑΜΠΡΟΥ - ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΓΙΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  23. ΜΑΝΩΛΗ - ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
  24. ΜΟΥΣΤΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  25. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  27. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  28. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΤΣΕΣΤΕΡ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  30. ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  31. ΟΥΤΡΑ - ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ ΕΥΕΛΠΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΠΑΡΘΕΝΗ - ΧΑΛΙΑΜΑΛΙΑ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΠΑΦΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  35. ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  36. ΣΙΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  37. ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  38. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΦΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗ - ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΧΑΪΔΩ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  2. ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  6. ΚΑΚΑΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ - ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΜΑΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  8. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  9. ΚΥΡΑΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΕΚΚΑ ΑΓΑΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΜΑΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΑΛΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  14. ΜΠΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΝΤΑΜΚΑΡΕΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  16. ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
  17. ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΣΚΡΕΤΑ ΦΑΤΙΟΝΑ του ΛΑΖΑΡ
  20. ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  21. ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  22. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  23. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΤΣΙΑΜΗ ΚΑΛΥΨΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΤΣΙΟΥΝΤΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  26. ΦΑΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΜΟΥΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΤΣΑΤΣΗ ΓΚΙΝΟΒΕΦΑ του ΣΙΜΟΝ

ΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΖΗΣΗ - ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΟΛΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  2. ΣΦΗΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΣΙΟΥΡΤΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΓΕΡΑΣΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ - ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  5. ΓΚΙΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΚΑΡΥΔΑ - ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΟΓΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΚΟΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  15. ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  17. ΛΙΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΜΑΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΥΘΥΜΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  19. ΜΑΚΡΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΜΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΜΠΑΛΑΚΤΣΗ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  22. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΜΠΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  24. ΜΠΡΙΑΝΑ - ΜΠΑΖΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΝΤΑΛΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΝΤΗΛΙΑ - ΤΣΟΥΠΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  28. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  29. ΠΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  30. ΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
  31. ΣΒΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  32. ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
  33. ΣΟΥΦΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  34. ΣΠΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  36. ΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  37. ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  38. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  39. ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ - ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  3. ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΙΑΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΡΥΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΓΑΖΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  7. ΖΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  11. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  12. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΚΑΡΥΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  15. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΚΤΟΡΑ
  17. ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  18. ΚΩΤΣΙΑ - ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  19. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  21. ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΜΗΝΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  23. ΜΠΑΡΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
  24. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ σύζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΜΠΡΙΛΛΑΚΗ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΝΤΑΝΤΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  27. ΞΥΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  29. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  30. ΡΗΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  31. ΣΔΟΓΚΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  32. ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  33. ΣΙΩΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  34. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  35. ΤΖΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΟΣΜΑ
  36. ΤΣΙΑΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  37. ΤΣΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  38. ΦΥΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  39. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΜΙΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΟΥΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ιτάμου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΟΥΚΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιφωνίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΤΣΟΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κάμπου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΘΩΜΑ
  2. ΤΖΙΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
  5. ΔΕΛΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΚΟΛΟΡΙΖΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΟΤΖΑ ΑΡΤΓΙΟΛΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ) του ΜΟΥΣΑ
  10. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ - ΛΗΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΙΑΔΗΣ (ΣΤΕΡΓΙΟΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  13. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΥ
  17. ΣΕΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  18. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΕΒΕΛΥΝ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  19. ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  21. ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΤΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΤΖΕΛΕΣΙ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΜΠΟΥΓΙΑΡ
  24. ΤΖΙΟΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΒΑΪΟΥ
  25. ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μητρόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΣΙΩΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Ιτάμου

Τοπική Κοινότητα Αμαράντου

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμπελικού

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΑΤΣΟΥΓΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  7. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΧΑΒΑΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΠΕΛΙΚΟ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΥΚΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  5. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΛΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΣΙΑΚΟΥΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλλιθήρου

 Α. Τον συνδυασμό «Ενότητα Καλλιθήρου» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΦΥΤΣΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» (ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ) με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΚΑΖΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΝΤΑΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΦΥΤΣΙΛΗ ΛΙΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΚΑΡΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  3. ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καροπλεσίου

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΣΟΥΦΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΣΟΥΦΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Τοπική Κοινότητα Καστανέας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νεράιδας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ραχούλας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΣΙΩΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΦΕΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιφωνίου

Τοπική Κοινότητα Απιδέας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΠΙΔΙΑΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΪΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΕΝΑ - ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
  5. ΜΠΑΡΚΑ - ΒΛΑΧΑΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «Απιδιά το χωριό μας» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΡΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΚΡΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΧΑΡΟΚΟΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δαφνοσπηλιάς

Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας

  1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ζαϊμίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΪΜΙ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΣΦΗΚΑ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΦΗΚΑ ΔΕΣΠΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Καλλιφωνίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - ΜΠΟΥΓΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  6. ΜΑΜΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΛΑΠΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΤΟ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙ ΜΠΡΟΣΤΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  6. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΣΒΕΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  8. ΣΤΑΪΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μολόχας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλιουρίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΖΑΡΑΓΓΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΛΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΑΓΓΕΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
  6. ΣΤΑΘΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» (ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ) με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΠΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Κάμπου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Θεοδώρου

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΔΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  5. ΤΖΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΛΙΑΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΑΛΑΝΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μακρυχωρίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΑΚΑΡΙΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΟΥΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  7. ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΠΙΣΤΙΤΖΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟΛΑΙΑ Τ.Κ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΓΚΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΚΟΥΛΟΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μέλισσας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΚΑΤΑΒΟΛΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΝΤΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Μυρίνης

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΥΡΙΝΗΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΣΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΥΡΙΤΣΗ - ΦΑΝΤΕΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΣΙΟΥΡΤΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 Β. Τον συνδυασμό «Ενότητα για την Μυρίνη» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
  3. ΣΙΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  5. ΤΖΙΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 Γ. Τον συνδυασμό «Ενωμένη Μυρίνη» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΜΠΑΛΤΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  4. ΠΛΙΑΣΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΚΟΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Προδρόμου

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΜΗΝΑ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΧΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  7. ΧΑΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πτελοπούλας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Σταυρού

 Α. Τον συνδυασμό «Ενότητα Σταυρού» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΤΣΑΡΑ - ΛΙΑΠΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΛΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  4. ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΣΤΑΥΡΟΣ ... Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ!» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΞΑΡΧΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΠΑΖΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΤΟΥΡΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΩΥΣΗ

Δημοτική Ενότητα Καρδίτσας

Δημοτική Κοινότητα Καρδίτσας

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΡΧΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΚΟΛΟΒΟΥ - ΛΑΠΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΚΡΟΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  7. ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  8. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΣΑΒΒΑ
  9. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΘΩΜΑ
  10. ΝΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  13. ΠΟΣΠΟΤΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  14. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  15. ΤΣΙΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  16. ΦΕΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΛΑΠΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΠΙΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΤΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΤΡΕΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΦΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  12. ΧΑΛΑΤΣΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «Καρδίτσα ο τόπος μας» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΙΑΒΑΖΗ - ΧΑΛΙΑΜΑΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΒΑΝΑ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΟΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  8. ΜΟΥΖΙΟΥΡΑ - ΚΛΑΨΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΝΗΜΑ - ΚΡΙΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  12. ΠΟΛΥΖΟΥ - ΚΑΠΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
  13. ΠΥΡΓΙΩΤΗ - ΧΑΡΚΟΠΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΣΔΡΟΛΙΑΣ - ΜΠΙΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΤΣΙΑΝΑΚΑ - ΧΑΡΙΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΧΥΤΑ - ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Δ. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΑΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΖΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ - ΤΣΙΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΑΠΝΙΑ - ΓΟΡΓΟΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  8. ΜΟΥΣΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΩΜΑ
  9. ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  10. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  11. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΥΛΒΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  13. ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΣΤΕΛΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Καρδιτσομάγουλας

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΗΜΑΚΗ - ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΟΥΡΔΑΛΑ ΒΗΚΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΟΥΡΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΤΡΙΤΣΙΟΣ) του ΦΩΤΑΚΗ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑ, Ο ΤΟΠΟΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΕΥΓΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΛΥΤΡΑ - ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΠΑΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΣΒΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΙΑΚΑΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΛΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΙΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  7. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  9. ΧΟΥΛΙΑΡΑ - ΠΟΥΡΔΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγιοπηγής

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΠΗΓΗΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΗΝΖΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΪΟΥ
  5. ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «Ενότητα Αγιοπηγής» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΥΤΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αρτεσιανού

 Α. Τον συνδυασμό «Ενωτική Αρτεσιανού» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΙΟΥΡΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ
  4. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΡΟΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΣΙΩΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΔΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΑΒΑΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΡΟΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΙΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκκλησίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΛΑΙΟΚΚΛΗΣΙΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΝΤΟΒΑ ΒΑΪΑ - ΕΙΡΗΝΗ - ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΟΓΑΜΒΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ
  2. ΚΑΛΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΣΕΡΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ρούσσου

 Α. Τον συνδυασμό «Ανεξάρτητη Δημοκρατική Συνεργασία» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΡΑΜΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ - ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΡΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΧΑΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΥΣΟ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΚΑΡΙΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΥ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΦΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» (ΡΟΥΣΣΟΥ) με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΘΥΜΑΡΙΤΟΥ - ΚΟΥΒΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΙΩΤΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μητρόπολης

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΠΑΚΑΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΠΑΚΑΡΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΝΤΡΟΥΒΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  6. ΧΑΒΑΛΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Γεωργικού

 Α. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΣΟΥΛΟΥΓΙΩΤΟΥ ΒΑΪΑ του ΘΩΜΑ
  4. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΣΤΕΛΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΜΠΟΣΚΛΑΒΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΤΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΤΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΑΡΜΑΓΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κρύας Βρύσης

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΣΑΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΤΖΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΧΑΣΙΑΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΟΥΓΚΛΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  2. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΝΑ - ΑΓΛΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  5. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΒΥΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

Τοπική Κοινότητα Μητρόπολης

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗ - ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΜΕΤΑΞΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  4. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΜΟΡΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΝΤΕΡΖΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» (ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ) με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΪΟΥ
  3. ΜΠΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΠΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΜΕ ΟΡΑΜΑ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΑΠΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΓΙΑΝΝΑ του ΚΡΙΤΩΝΟΣ
  4. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  6. ΜΑΤΑΡΑΓΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΒΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ξινονερίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ, ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ!!» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΝΤΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΤΣΙΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  2. ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΚΡΕΤΑ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ
  8. ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «Προοδευτική Συνεργασία» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ - ΠΑΠΑÏΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΛΟΒΟΥ - ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΠΕΛΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΓΟΡΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΤΣΙΤΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πορτίτσας

Υποψήφιοι πρόεδροι κοινότητας

  1. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΠΕΛΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φράγκου

 Α. Τον συνδυασμό «ΦΡΑΓΚΟ ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ» με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΖΝΕΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΖΝΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΣΚΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΤΣΙΑΜΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  8. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 Β. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» (ΦΡΑΓΚΟΥ) με υποψηφίους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΖΝΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΣΑΒΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

Ο καιρός στο Καταφύλλι

01 Faslis Xristos

Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εθνικές εκλογές Ιουλίου 2019
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα