s70 smart

Koumpouriana

Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 132 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Ela na paiksoume

ΝΤΟΥΡΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(Υποψήφια Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΛΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΙΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ - ΣΕΡΙΦΗ ΑΝΝΑ - ΝΑΥΣΙΚΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΣΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
  4. ΓΚΑΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  7. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΡΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  13. ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  14. ΝΤΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΠΑΓΚΑΚΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΗ) του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
  16. ΠΑΠΠΑ - ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΠΑΠΠΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  18. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΣΚΡΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  20. ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΑΡΑΒΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  21. ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  22. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  23. ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΡΧΟΝΤΗ
  5. ΚΟΦΦΑ ΧΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΑΔΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  7. ΝΤΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΙΑΔΗ
  9. ΠΑΥΛΟΥ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΡΕΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  11. ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΣΤΕΦΑΝΗ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΩΜΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  2. ΚΑΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΕΡΤΙΚΑ ΖΩΗ ΣYZ. ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  5. ΧΑΛΑΤΣΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΦΑΙΔΩΝΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΓΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΖΟΡΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΚΑΡΑΛΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΜΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥ
  11. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΛΑΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΤΕΤΑΓΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΣΥΖ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΤΟΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  16. ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΪ ΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ
  3. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΜΠΟΥΡΤΟΥΒΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ου ΛΕΩΝΙΔΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ - ΦΑΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΗΝΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΜΑΤΡΑΚΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΒΑΪΟΥ
  9. ΠΛΑΚΙΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  10. ΣΔΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  11. ΤΕΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  12. ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΪΟΥ
  14. ΤΡΙΜΜΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  16. ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΤΣΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα ΠΑΜΙΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΛΗΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΔΕΔΕ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΝΙΚΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΡΕΝΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
  2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΚΩΤΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΤΑΥΡΟΥ - ΚΥΡΓΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΪΟΥ
  2. ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΓΚΙΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ - ΖΗΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ
  7. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  10. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΜΠΟΥΓΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΠΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  16. ΠΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΡΟΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  19. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΤΣΙΟΥΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ - ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΧΑΣΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΛΕΞΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΡΧΟΝΤΗ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΒΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  9. ΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΡΟΥΣΣΑ - ΜΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  12. ΨΑΡΡΗ - ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

(Υποψήφια Δήμαρχος)

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΚΟΡΔΕΛΑ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΑΝΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Μουζακίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΖΑΡΝΑΚΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΘΩΜΑΗ (ΘΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΤΣΩΝΗ ΜΥΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΜΑΛΑΜΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  11. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ) του ΗΛΙΑ
  13. ΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  14. ΤΡΙΜΜΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα ΠΑΜΙΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΛΟΠΙΔΑ
  2. ΚΑΡΡΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΙΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΟΔΕΣΤΟΥ
  8. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Ιθώμης

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ακακίου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  2. ΓΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ελληνοπύργου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  2. ΜΗΝΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΝΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ» (ΚΑΝΑΛΙΩΝ) με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΣΔΡΟΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΕΚΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  4. ΤΣΙΠΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καππά

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΦΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΩΝΟΣ
  2. ΨΑΡΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λοξάδας

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΑΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  3. ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πύργου Ιθώμης

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΦΑΝΑΡΙΟΥ

Τον συνδυασμό «ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΣΜΥΡΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΦΑΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΧΑΡΜΑΤΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΔΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Μουζακίου

Τοπική Κοινότητα Μαυρομματίου

Α. Τον συνδυασμό «ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΗ ΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΑΠΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ
  8. ΣΔΡΑΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΠΕΣΣΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΛΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΧΟΥΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μουζακίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΛΑΖΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  5. ΣΚΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «Μαζί αλλάζουμε τον Τόπο μας» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  3. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΤΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΦΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΜΟΥΖΑΚΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΡΑΚΟΥ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΩΜΑ-ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΟΣΜΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ
  6. ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ- ΖΙΩΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΛΑΚΙΑ ΑΡΕΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμυγδαλής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

Τοπική Κοινότητα Ανθοχωρίου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΠΛΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΦΑΣΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βατσουνιάς

 Α. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑΣ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΖΑΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  6. ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΓΡΑΦΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΓΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γελάνθης

 Α. Τον συνδυασμό «ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΛΑΝΘΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΜΠΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΡΑΪΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΕΛΑΝΘΗΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  5. ΤΣΙΟΜΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΑΝΤΟΥΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΜΠΑΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΝΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΒΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΡΙΜΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Δρακότρυπας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ - ΣΚΛΑΤΑΙΝΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ-ΧΑΡΙΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΛΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΜΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  7. ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΛΕΙΩ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΟΡΑΜΑ & ΔΡΑΣΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΗΛΙΑ
  4. ΠΑΛΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ελληνοκάστρου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Κρυοπηγής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΙΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευριπίδη
  4. ΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΑΝΩΛΗ

Τοπική Κοινότητα Λαζαρίνας

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΜΑΚΗ-ΠΑΝΤΕΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  4. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  6. ΦΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «Η ΛΑΖΑΡΙΝΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΡΕΒΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΠΑΛΚΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΜΠΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΤΣΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαγουλίτσας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΟΔΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΛΕΝΤΖΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΟΡΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  6. ΤΣΙΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΤΣΙΑΝΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΧΟΛΕΒΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΟΥΛΟΥΧΕΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΛΕΝΤΖΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ - ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  7. ΣΕΦΕΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Οξυάς

 Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΟΞΥΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
  4. ΤΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΧΑΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΟΞΥΑ: ΧΩΡΙΟ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΕΡΙΦΗ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  6. ΧΑΛΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πευκοφύτου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πορτής

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας

  1. ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΤΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δημοτική Ενότητα Παμίσου

Τοπική Κοινότητα Αγναντερού

 Α. Τον συνδυασμό «ΝΕΑ ΑΡΧΗ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΜΑΞΑ ΖΩΪΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΜΠΙΧΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΝΤΟΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΖΗΝΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟΣ ΟΡΙΖΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΙΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  8. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΜΑΞΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΪΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  7. ΤΗΛΙΑ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Τοπική Κοινότητα Κρανέας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΟΠΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΡΑΝΕΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ
  3. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ του ΘΩΜΑ
  5. ΜΠΑΧΛΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΥ
  6. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΚΙΝΗΜΑ ΑΓΡΟΤΩΝ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  4. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΜΕΣΙΑΚΑΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Γ. Τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαγούλας

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΝΕΣΤΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΩΜΑ
  5. ΠΑΠΠΑ-ΑΡΓΥΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΙΩΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  8. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

 Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  4. ΖΑΡΖΑΝΗ-ΜΑΓΓΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  7. ΚΑΡΚΑΝΙΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΤΟΥΡΛΟΥΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ
  3. ΡΕΤΖΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  4. ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΡΕΤΖΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΟΥΛΑΝΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Ριζοβουνίου

 Α. Τον συνδυασμό «ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΜΗΤΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  7. ΣΠΑΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΒΑΪΟΥ
  8. ΤΖΑΤΖΑ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ - ΦΑΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  6. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

Ο καιρός στο Καταφύλλι

01 Faslis Xristos

Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εθνικές εκλογές Ιουλίου 2019
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα