s70 smart

Koumpouriana

Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 120 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Ela na paiksoume

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΤΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΚΟΚΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΜΟΥΡΑΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΑΪΚ
  10. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΡΥΜΑΧΟΥ
  11. ΠΡΑΠΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  12. ΡΑΓΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  14. ΣΑΚΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΣΙΜΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  16. ΣΤΑΘΗ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΤΖΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΤΣΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΦΙΡΦΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  20. ΧΑΛΑΤΣΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  21. ΨΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΠΕΚΙΑΡΗ - ΤΣΙΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΡΟΥΓΚΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ
  2. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΘΩΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  6. ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΙΩΤΑ ΧΡΥΣΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΕΣΚΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΕΔΜΟΝΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  9. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΜΙΧΑΛΟΥ - ΤΣΕΡΕΠΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  14. ΜΟΥΡΜΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  15. ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  19. ΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  20. ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΤΖΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  22. ΦΙΦΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΨΥΧΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ-ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΛΑΝΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  9. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΦΑΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΚΑΡΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥΘΩΜΑ
  4. ΛΙΑΧΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  6. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  8. ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Παλαμά

  1. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΑΛΑΝΗ - ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΓΕΛΑΔΑΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΝΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  7. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ - ΔΗΜΟΥΛΑ ΤAΤΙΑΝΑ (ΤΑΤΙ) ΤΟΥ ΑΡΑΪΚ
  11. ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΜΠΑΝΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  13. ΜΠΑΝΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  14. ΜΠΙΝΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΝΑΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  16. ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕA
  17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  18. ΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  19. ΤΖΙΩΤΑ - ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  20. ΤΙΝΟΥ - ΚΗΡΥΚΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  21. ΤΣΙΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  23. ΦΟΥΝΤΑ - ΚΥΡΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σελλάνων

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΜΠΟΥΣΔΡΑ - ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  9. ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1
  11. ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Φύλλου

  1. ΓΙΩΤΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗ - ΔΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΚΟΝΤΟΒΑΪΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΠΑΠΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  7. ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΛΙΑΜΟΥΡΔΑ - ΝΤΡΑΧΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΛΙΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 Συνδυασμοί Συμβούλων Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

Δημοτική Ενότητα Παλαμά

Δημοτική Κοινότητα Παλαμά

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΚΟΥΛΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  5. ΠΡΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  6. ΤΖΙΒΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΧΑΛΒΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΑΓΑΝΑ - ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΟΥΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΝΤΙΚΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  6. ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΥΛΑ - ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΛΙΑΜΠΟΥ ΡΟΪΔΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΙΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  8. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ - ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  9. ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  10. .ΤΣΙΓΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βλοχού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΤΑΒΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΛΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΤΣΙΑΒΟΣ ΖΗΚΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  5. ΤΣΙΩΝΑ - ΡΑΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γοργοβιτών

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
  2. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ
  3. ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΣΙΔΕΡΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΓΟΡΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΑΜΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ - ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  6. ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΜΠΕΝΙΟΥΔΑΚΗ - ΚΟΥΠΡΙΤΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλυβακίων

Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοσκινά

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΚΟΣΚΙΝΑ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΣΧΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗ - ΠΑΤΣΙΑΛΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΕΛΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  3. ΡΑΓΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Μάρκου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» και έμβλημα τις λέξεις: νέα πορεία, ανεξάρτητη ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΛΑΜΑ, ενώ στα αριστερά υπάρχει παράσταση πέντε γραμμών, με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΜΠΕΝΕΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΝΤΑΦΕΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΑΘΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Μεταμορφώσεως

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΩΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΙΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  3. ΝΤΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΗΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σελλάνων

Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδος

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΕΞΑΡΧΟΥ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΚΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καλογριανών

 Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ
  5. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαραθέας

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΔΗΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΡΑΝΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΟΡΦΑΝΙΩΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΑΡΝΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  4. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
  5. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΙΑΧΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πεδινού

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ
  3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  5. ΜΠΑΪΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  6. ΠΑΠΑ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΡΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  3. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΣΙΝΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Προαστίου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΕΜΟΥ - ΚΡΙΚΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΧΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΓΚΑΛΙΑΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  4. ΚΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΤΥΡΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  8. ΦΙΛΟΥ ΘΩΜΑΪΤΣΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Φύλλου Τοπική Κοινότητα Αστρίτσης

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ιτέας

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΙΤΕΑΣ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΜΠΕΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΜΑΝΙΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΛΥΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  5. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΧΟΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΛΠΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΝΤΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΡΙΖΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λεύκης

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΓΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  4. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ορφανών

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΟΥΛΙΑΜΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  8. ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  7. ΤΖΙΒΕΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πετρίνου

 Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΖΟΡΜΠΑ - ΚΟΡΔΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΟΥΤΣΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΑΚΑΒΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΟΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Συκεών

 Τους υποψήφιους προέδρους κοινότητας:

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φύλλου

 Α. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΛΑΜΑ» (ΦΥΛΛΟΥ), με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  2. ΖΕΡΒΑΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  3. ΖΗΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΛΕΟΜΕΝΗ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ», με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΓΙΩΤΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΜΟΡΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ» με υποψήφιους συμβούλους κοινότητας:

  1. ΛΩΡΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΑΣΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
  3. ΠΥΚΝΗ - ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  4. ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΡΙΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  6. ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ

 Δείτε την πρωτότυπη απόφαση (όπως τη λάβαμε εμείς) ΕΔΩ:

Ο καιρός στο Καταφύλλι
Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα