s70 smart

Koumpouriana

Καταφύλλι
Σύλλογοι
Είσοδος μελών
Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 165 επισκέπτες και κανένα μέλος

Παραπομπές
Ενημέρωση - ψυχαγωγία

Ela na paiksoume

 Υποψήφιος Περιφερειάρχης Θεσσαλίας: ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ / ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  4. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΜΠΟΜΠΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  9. ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΒΑΙΟΥ
  10. ΣΚΑΡΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
  11. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  12. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ /ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

 Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
  2. ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΑΡΜΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  4. ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  6. ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  7. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ
  8. ΓΚΟΝΤΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  10. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΚΑΡΤΣΙΑΦΛΕΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΚΟΜΗΤΣΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  14. ΛΙΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  15. ΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  17. ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
  20. ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  21. ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
  24. ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  27. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΘΑ του ΗΡΑΚΛΗ
  28. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  29. ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  30. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

 Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΖΑΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΙΟΥ
  2. ΖΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  10. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  14. ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  17. ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  20. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΠΟΡΑΔΩΝ

 Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΚΑΝΤΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  4. ΜΕΜΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ
  6. ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ - ΚΡΥΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  9. ΣΦΥΡΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ
  10. ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  11. ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  13. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  14. ΧΑΙΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ο καιρός στο Καταφύλλι

01 Faslis Xristos

Σελίδες μελών
Πρωτοσέλιδα
Δι@ύγεια - Δήμος Αργιθέας
Δήμος Αργιθέας
Εθνικές εκλογές Ιουλίου 2019
Αυτοδιοικητικές εκλογές 2019
Εκλογές Σεπτ. 2015
Εκλογές 2014
Εκλογές 2012
Τελευταία άρθρα